fbpx

Strona internetowa - Twoje oblicze w internecie

Strona internetowa -

Oferta

Oferujemy strony typu “one page”, spójne z Twoimi mediami społecznościowymi. Dzięki witrynie, która jest przejrzysta i nowoczesna zostaniesz zauważony w internecie i wyróżnisz się na tle konkurencji. 

Etapy tworzenia Twojej strony internetowej

1. Zbieranie i analizowanie informacji

Chcemy zrozumieć Twoje potrzeby i oczekiwania. W kwestionariuszu znajdziesz pytania, które pomogą Ci sprecyzować to, jak ma wyglądać Twoja przyszła strona. Znajdziesz tu również informacje dotyczące tego, co będzie potrzebne z Twojej strony, aby proces tworzenia witryny przebiegł bez zakłóceń.

2. Planowanie

Gdy zbierzemy informacje, zaczynamy proces planowania. Na tym etapie powstaje szkielet strony, dostosowany do Twoich oczekiwań, rozmieszczenie elementów, sposób nawigacji itp.

3. Tworzenie designu strony

Na tym etapie, ze szkieletu, powstaje warstwa wizualna strony. W konkretnych ramach umieszczane są grafiki, logo, zdjęcia, a strona nabiera właściwego kształtu.

4. Nadanie funkcjonalności stronie

Kolejnym etapem tworzenia witryny jest połączenie wszystkich elementów ze sobą, aby współgrały i były funkcjonalne. Dodawanie odnośników, tworzenie form kontaktowych, zaimplementowanie czatu z Messengera czy dodanie mapy Google, aby Twoi klienci łatwiej mogli Cię znaleźć, to tylko niektóre z opcji dostępnych w naszej ofercie.

5. Testowanie

Gdy witryn zostanie ukończona, następuje proces testowania, aby była pewność, że wszystkie jej elementy działają bez zarzutu.

6. Opieka nad witryną

Po oddaniu strony internetowej w Twoje ręce, masz możliwość prowadzenia jej samemu, przy użyciu łatwego systemu obsługi. W razie problemów i pytań, możesz zgłosić się do nas, a na pewno otrzymasz potrzebną pomoc.

Co będzie potrzebne do stworzenia Twojej strony internetowej?

Pomóż nam zrozumieć Twoje potrzeby

Zapraszamy do wypełnienia kwestionariusza, abyśmy dokładnie poznali Twoje oczekiwania dotyczące strony, którą dla Ciebie tworzymy.

Pomóż nam zrozumieć
Twoje potrzeby

Zapraszamy do wypełnienia kwestionariusza, abyśmy dokładnie poznali Twoje oczekiwania dotyczące strony, którą dla Ciebie tworzymy.

Strony www

Czym jest wizytówka Google?

Wizytówka Google to profil firmy, który pozwala w łatwy sposób kontaktować się z klientami poprzez przeglądarkę oraz mapy Google. Umożliwia także dodawanie produktów oraz możliwość wystawiania przez klientów opinii.

Założymy ją dla Ciebie i poprowadzimy, aby wykorzystać jak najlepiej potencjał Twojej firmy.

Menu
Social Place - Agencja Social Media Białystok
error: Treści są chronione!