fbpx

Usługa Dyrektora Marketingu na godziny

 

Usługa dyrektora marketingu na godziny przyjmuje wiele form, w zależności od potrzeb i oczekiwań klientów.

 

dyrektor marketingu

 

 

 

Oto kilka możliwych rozwiązań:

  1. Szkolenia z zakresu marketingu internetowego: Dyrektor marketingu może przeprowadzać szkolenia dla firm, w których nauczać będzie podstaw marketingu internetowego, np. jak budować strategię marketingową, jak prowadzić kampanie reklamowe, jak działać na mediach społecznościowych itp.

  2. Konsultacje i doradztwo: Dyrektor marketingu może pomóc firmom w opracowaniu strategii marketingowej, wskazując kluczowe obszary, które należy poprawić lub rozwijać. Może też doradzić, jak wykorzystać dostępne narzędzia i technologie, aby osiągnąć lepsze wyniki.

  3. Projektowanie i prowadzenie kampanii reklamowych: Dyrektor marketingu może zaprojektować i przeprowadzić kampanie reklamowe dla firm, które chcą zwiększyć zasięg swojej marki i dotrzeć do nowych klientów.

  4. Analiza i optymalizacja działań marketingowych: Dyrektor marketingu może przeprowadzić audyt działań marketingowych firmy, zidentyfikować obszary wymagające poprawy i zaproponować rozwiązania. Może też optymalizować istniejące kampanie reklamowe, aby osiągnąć lepsze wyniki.

Oferta dyrektora marketingu jest bardzo elastyczna i zawsze dostosowana do potrzeb klienta.

Często zdarza się tak, że niektóre firmy będą potrzebują jedynie kilku godzin doradztwa, podczas gdy inne będą potrzebować szerszej pomocy w zakresie marketingu internetowego.

W zależności od czasu poświęconego na oferowane usługi i zakresu działań, dyrektor marketingu kosztuje 400 zł netto za godzinę lub rozlicza się indywizualnie za projekt

Skorzystałam już z kilku godzin usługi i jestem bardzo zadowolona
Brittany Foxx
Designation
Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów marketingowych
Menu
Social Place - Agencja Social Media Białystok
error: Treści są chronione!